به گزارش سهندنامه، این روزنامه صهیونیستی نوشت: نوار صوتی ضبط شده نشان می دهد که نتانیاهو با بازرگان برجسته ای مذاکره می کند و نخست وزیر در مقابل اعطای امتیاز به آنها از آنها سود می خواهد.
این روزنامه صهیونیستی همچنین افزود: ضبط این نوار صوتی، نخست وزیر را در میان بازجویی از وی که پنجشنبه گذشته صورت گرفت، غافلگیر کرده است.
نشریه صهیونیستی هاآرتص به جزئیات بیشتری اشاره نکرده است.
پلیس رژیم صهیونیستی شامگاه پنجشنبه برای دومین بار نتانیاهو را به اتهام دریافت رشوه از بازرگانان بازجویی کرده بود که این جلسه که در دفتر نخست وزیری اسرائیل در بیت المقدس انجام شد، پنج ساعت به طول انجامید.
اقدام های پلیس درحالی صورت می گیرد که ‘یعقوب فاینروت’ وکیل نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: نخست وزیر هیچ فسادی مرتکب نشده ‌ بلکه آنچه را دریافت کرده است، عبارت بود از هدایایی که از دوستان بازرگان خود قبول کرده است.
پلیس رژیم صهیونیستی بیش از ۹ ماه است که دست به انجام تحقیقات پنهانی در خصوص این پرونده زده که ۵۰ شاهد نیز مورد بازجویی قرار گرفته اند.
رونالد لاودر میلیاردر آمریکایی– یهودی و رئیس کنفرانس بین المللی یهودیت یکی از این افراد تحت بازجویی بود که در دیدار ماه سپتامبر گذشته خود از سرزمین های اشغالی و شرکت در مراسم تدفین شیمون پرز رئیس جمهوری پیشین این رژیم، مورد بازجویی قرار گرفت.
لاودر یک بازرگان کالاهای بهداشتی– آرایشی است.

 • پرینت از این پست پرینت از این پست
 • برچسب ها:

  به اشتراک بگذارید :

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

  کد امنیتی را وارد کنید *