به گزارش سهندنامه ، فریدون آسرایی خواننده موسیقی پاپ ایران که در جشنواره موسیقی امسال کنسرت می دهد در نشست خبری درباره این اجرا توضیح داد.
وی گفت : در همه سال هایی که در ایران زندگی کرده ام از جشنواره موسیقی فجر غیر از یک اسم چیزی دیگری نشنیده ام زیرا این جشنواره چیزی جز تعدادی کنسرت که به هیچ رقابت و جایزه ای در ایام دهه فجر برگزار می شد نبود.
آسرایی افزود: اما خوشبختانه از سال قبل دیدیم که به آثار تولید شده جایزه می دهند وامسال نیز گویا قرار است داوران بهترین اجرای جشنواره را انتخاب کنند.
وی گفت: در سال های قبل کسانی در جشنواره شرکت داده می شدند که کنسرت هایشان بلیط بیشتری می فروخت از این رو جای بسیاری از خوانندن بزرگ وقدیمی موسیقی پاپ همچون محمد اصفهانی، خشایار اعتمادی و علیرضا عصار همواره در جشنواره خالی بود واین جای تاسف است.
وی درباره کنسرت خود در جشنواره گفت: این اجرا فرق چندانی با کنسرت آخرم که ۹ دی ماه برگزار شد ندارد زیرا فرصتی نبوده که بخواهم کار متفاوتی اجرا کنم .
وی درباره آلبوم آینده خود گفت : آلبوم تازه من هم اکنون درمرحله تنظیم آهنگ ها قراردارد و یک سال طول می کشد تا این آلبوم به سرانجام برسد.
این خواننده موسیقی پاپ درباره حضور گروه های گوناگون در جشنواره گفت: باید همه گروهها بتوانند در جشنواره حاضر باشند اما ارشاد بودجه لازم برای این کار را ندارد افزون بر این طبیعی است که مسوولان جشنواره به سراغ خوانندگانی روند که روی بورس هستند و طرفداران بیشتری دارند چرا که این خوانندگان می توانند کنسرت های پرفروش تری را برگزار کنند.
آسرایی افزود: در کنار این همواره این گونه بوده که موسیقی کوچه بازاری و موسیقی بسیار عامه پسند بیشتر مورد توجه مردم بوده و استقبال بیشتری هم از آن کرده اند .
سی و دومین جشنواره بین المللی موسیقی فجر از ۲۲ دی ماه تا ۱ بهمن ماه برگزار می شود.
ایرنا

 • پرینت از این پست پرینت از این پست
 • برچسب ها:

  به اشتراک بگذارید :

  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

  کد امنیتی را وارد کنید *